Rysie
Eurasian lynx conservation
PL
EN
POIS Project
LIFE Project
News
Gallery
Procurement
Calls for offers
Results
Publications for order
Library
Multimedia
Documents
Genotype Library
Contact
105
Lynx released by ZTP
23
Lynx released under Project LIFE22-NAT-PL-LIFE LYNX PL LT DE
Calls for tenders
Wszystkie
Zapytania ofertowe
Wyniki postępowań
Publikacje
Znaleziono 92 wpisów
08.10.2025
Zapytanie ofertowe nr 19/LIFE/2025 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostawę karmy dla rysi.
23.09.2025
Zapytanie ofertowe nr 18/LIFE/2025 zgodnie z zasadą konkurencyjności dostarczenie urządzeń do monitoringu rysi wraz z akcesoriami.
15.04.2025
Zapytanie ofertowe nr 1/ROD/2025 zgodnie z zasadą konkurencyjności na regenerację obroży telemetrycznych do monitoringu rysi.
12.12.2024
Zapytanie ofertowe nr 20/LIFE/2024 zgodnie z zasadą konkurencyjności na sukcesywny zakup paliwa – ulepszonego oleju napędowego
12.11.2024
Zapytanie ofertowe nr 17/LIFE/2024 zgodnie z zasadą konkurencyjności na obsługę księgową projektu „Expanding the range of the lynx population in northern Poland”
26.09.2024
Zapytanie ofertowe nr 16/LIFE/2024 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostarczenie, podłączenie oraz rozruch mroźni z przedsionkiem chłodniczym do przetrzymywania pokarmu dla rysi
05.09.2024
Zapytanie ofertowe nr 15/LIFE/2024 zgodnie z zasadą konkurencyjności na opracowanie koncepcji i przeprowadzenie oceny wpływu społeczno-gospodarczego działań projektu 101114131 — LIFE22-NAT-PL-LIFE LYNX PL LT DE na lokalną gospodarkę i społeczeństwo
26.08.2024
Zapytanie ofertowe nr 14/LIFE/2024 rozeznanie rynku na dostawę siatki do budowy zagród dla rysi.
21.05.2024
Zapytanie ofertowe nr 13/LIFE/2024 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostawę elementów do budowy zagród dla rysi.
07.05.2024
Zapytanie ofertowe nr 12/LIFE/2024 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostawę mrożonych szczurów dla rysi
30.04.2024
Zapytanie ofertowe nr 11/LIFE/2024 zgodnie z rozeznaniem rynku na zaktualizowanie strony internetowej
25.04.2024
Komunikat nr I do zapytania ofertowego nr 10/LIFE/2024 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostawę elementów metalowych
12.04.2024
Zapytanie ofertowe nr 10/LIFE/2024 zgodnie z rozeznaniem rynku na dostawę metalowych elementów
11.04.2024
Zapytanie ofertowe nr 9/LIFE/2024 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostawę karmy dla rysi
02.01.2024
Zapytanie ofertowe nr 8/LIFE/2024 zgodnie z zasadą konkurencyjności na obsługę weterynaryjną i zakup środków farmakologicznych
02.01.2024
Zapytanie ofertowe nr 7/LIFE/2024 zgodnie z zasadą konkurencyjności na sukcesywny zakup paliwa - ulepszonego oleju napędowego
02.01.2024
Zapytanie ofertowe nr 6/LIFE/2024 zgodnie z zasadą konkurencyjności na obsługę księgową projektu „Expanding the range of the lynx population in northern Poland”
07.11.2023
Zapytanie ofertowe nr 5/LIFE/2023 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostawę elementów, montaż i testy obroży telemetrycznych gps do monitoringu rysi
07.11.2023
Komunikat nr I do zapytanie ofertowe nr 4/LIFE/2023 zgodnie z zasadą konkurencyjności na przeprowadzenie analiz genotypowania rysi
26.10.2023
Zapytanie ofertowe nr 3/LIFE/2023 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostawę modułów telemetrycznych GPS do monitoringu rysi
26.10.2023
Zapytanie ofertowe nr 3/LIFE/2023 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostawę modułów telemetrycznych GPS do monitoringu rysi
24.10.2023
Zapytanie ofertowe nr 2/LIFE/2023 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostawę samochodu typu pick-up
18.10.2023
Zapytanie ofertowe nr 1/LIFE/2023 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostawę modułów telemetrycznych GPS do monitoringu rysi
11.08.2023
Zapytanie ofertowe nr 5/R/2023 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostarczenie karmy dla rysi.
01.03.2023
Zapytanie ofertowe nr 51/POIS/2023 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostarczenie zestawu fotopułapek z osprzętem do monitoringu rysi
17.02.2023
Komunikat nr 1 do zapytania ofertowego nr 52/POIS/2023 zgodnie z zasada konkurencyjności na analizy przestrzenne danych GPS.
16.02.2023
Zapytanie ofertowe nr 4/R/2023 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostawę elementów, montaż i testy obroży telemetrycznych GPS do monitoringu rysi.
10.02.2023
Zapytanie ofertowe nr 52/POIS/2023 zgodnie z zasadą konkurencyjności na analizy przestrzenne danych GPS.
26.01.2023
Zapytanie ofertowe nr 50/POIS/2023 zgodnie z zasadą konkurencyjności na analizy przestrzenne danych GPS.
17.01.2023
Zapytanie ofertowe nr 3/R/2023 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostawę modułów telemetrycznych GPS do monitoringu rysi.
02.01.2023
Zapytanie ofertowe nr 49/POIS/2023 zgodnie z zasadą konkurencyjności na obsługę księgową projektu.
30.12.2022
Zapytanie ofertowe nr 2/R/2022 na obsługę weterynaryjną rysi.
30.12.2022
Zapytanie ofertowe nr 1/R/2022 zgodnie z zasadą konkurencyjności na sukcesywny zakup paliwa – ulepszonego oleju napędowego.
04.01.2022
Zapytanie ofertowe nr 48/POIS/2022 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostawę elementów, montaż i testy obroży telemetrycznych GPS do monitoringu rysi.
23.12.2021
Zapytanie ofertowe nr 47/POIS/2021 zgodnie z zasadą konkurencyjności na sukcesywny zakup paliwa – ulepszonego oleju napędowego.
20.12.2021
Zapytanie ofertowe nr 46/POIS/2021 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostawę elementów, montaż i testy obroży telemetrycznych GPS do monitoringu rysi.
10.12.2021
Zapytanie ofertowe nr 42/POIS/2021 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostawę elementów, montaż i testy obroży telemetrycznych GPS do monitoringu rysi.
19.11.2021
Zapytanie ofertowe nr 45/POIS/2021 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostarczanie żywych danieli dla utrzymania rysi w zagrodach.
17.11.2021
Zapytanie ofertowe nr 44/POIS/2021 zgodnie z zasadą konkurencyjności na obsługę weterynaryjną rysi.
17.11.2021
Zapytanie ofertowe nr 43/POIS/2021 zgodnie z zasadą konkurencyjności na obsługę księgową projektu „Powrót rysia do północno-zachodniej Polski”
25.10.2021
Zapytanie ofertowe nr 41/POIS/2021 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostawę modułów telemetrycznych GPS do monitoringu rysi.
16.06.2021
Zapytanie ofertowe nr 2/WWF/2021 na dostawę elementów, montaż i testy obroży telemetrycznych GPS do monitoringu rysi w ramach działań na rzecz rysi we współpracy z Fundacją WWF Polska
26.04.2021
Zapytanie ofertowe nr 1/WWF/2021 na dostawę modułów telemetrycznych GPS do monitoringu rysi.
20.04.2021
Zapytanie ofertowe nr 39/POIS/2021 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostawę elementów, montaż i testy obroży telemetrycznych GPS do monitoringu rysi.
16.03.2021
Zapytanie ofertowe nr 37/POIS/2021 zgodnie z zasadą konkurencyjności na dostawę modułów telemetrycznych GPS do monitoringu rysi.
10.03.2021
Komunikat nr 1 do zapytania ofertowego nr 36/POIS/2021 zgodnie z zasadą konkurencyjności na sukcesywny zakup paliwa – ulepszonego oleju napędowego w ramach realizacji projektu POIS.02.04.00-00-0143/16 „Powrót rysia do północno- zachodniej Polski”
04.03.2021
Zapytanie ofertowe nr 36/POIS/2021 zgodnie z zasadą konkurencyjności na sukcesywny zakup paliwa - ulepszonego oleju napędowego.
07.01.2021
Zapytanie ofertowe nr 35/POIS/2021 zgodnie z zasadą konkurencyjności na obsługę weterynaryjną rysi w ramach projektu \"Powrót rysia do północno- zachodniej Polski\
07.01.2021
Zapytanie ofertowe nr 34/POIS/2021 zgodnie z zasadą konkurencyjności na obsługę księgową projektu \"Powrót rysia do północno- zachodniej Polski\
22.07.2020
Komunikat w sprawie zapytania ofertowego zgodnie z zasadą konkurencyjności nr 33/POIS/2020 na analizy przestrzenne GPS oraz opracowanie wytycznych do reintrodukcji rysi.
14.07.2020
Zapytanie ofertowe zgodnie z zasadą konkurencyjności nr 33/POIS/2020 na analizy przestrzenne danych GPS oraz opracowanie wytycznych do reintrodukcji rysi.
02.07.2020
Zapytanie ofertowe nr 3/WWF/2020 na dostawę elementów, montaż i testy obroży telemetrycznych GPS do monitoringu rysi
02.07.2020
Zapytanie ofertowe nr 2/WWF/2020 na dostawę modułów telemetrycznych GPS do monitoringu rysi
18.06.2020
Zapytanie ofertowe zgodnie z zasadą konkurencyjności nr 32/POIS/2020 na dostawę elementów, montaż i testy obroży telemetrycznych GPS do monitoringu rysi.
18.06.2020
Zapytanie ofertowe zgodnie z zasadą konkurencyjności nr 31/POIS/2020 na dostawę modułów telemetrycznych GPS do monitoringu rysi.
30.12.2019
Zapytanie ofertowe zgodnie z zasadą konkurencyjności nr 30/POIS/2019 na obsługę księgową projektu.
12.12.2019
Zapytanie ofertowe zgodnie z zasadą konkurencyjności nr 29/POIS/2019 na obsługę weterynaryjną rysi i zakup środków farmakologicznych.
12.12.2019
Zapytanie ofertowe zgodnie z zasadą konkurencyjności nr 29/POIS/2019 na obsługę weterynaryjną rysi i zakup środków farmakologicznych.
17.06.2019
Zapytanie ofertowe zgodnie z zasadą konkurencyjności nr 28/POIS/2019 na sukcesywny zakup paliwa – ulepszonego oleju napędowego
31.05.2019
Zapytanie ofertowe zgodnie z zasadą konkurencyjności nr 26/POIS/2019 na dostarczenie zestawu do elektronicznego znakowania rysi.
16.05.2019
Zapytanie ofertowe na dostarczenie zestawu do elektronicznego znakowania rysi
07.05.2019
KOMUNIKAT W SPRAWIE ZAPYTANIA OFERTOWEGO 24/POIS/2019
29.04.2019
Zapytanie ofertowe na dostarczenie zestawu do elektronicznego znakowania rysi
13.04.2019
Komunikat w sprawie zapytania ofertowego nr 23/POIS/2019 na na budowę dwóch zagród wypuszczeniowych dla rysi
08.04.2019
Zapytanie ofertowe zgodne z zasadą konkurencyjności nr 23/POIS/2019 na budowę dwóch zagród wypuszczeniowych dla rysi
08.03.2019
Zapytanie ofertowe na na dostawę elementów, montaż i testy obroży telemetrycznych GPS do monitoringu rysi
06.02.2019
Zapytanie ofertowe zgodnie z zasadą konkurencyjności nr 21/POIS/2019 na dostawę modułów telemetrycznych GPS do monitoringu rysi
10.12.2018
Zapytanie ofertowe zgodnie z zasadą konkurencyjności nr 20/POIS/2018 na sukcesywny zakup paliwa - ulepszonego oleju napędowego
09.11.2018
Komunikat w sprawie zapytania ofertowego nr 19/POIS/2018 na dostarczenie zestawu fotopułapek do monitoringu rysi.
08.11.2018
Zapytanie ofertowe nr 19/POIS/2018 na dostarczenie zestawu fotopułapek do monitoringu rysi
26.10.2018
Zapytanie ofertowe nr 18/POIS/2018 na dostarczenie czterech tabletów z GPS.
24.09.2018
Zapytanie ofertowe nr 17/POIS/2018 na dostarczenie zestawu do zdalnego podawania leków i immobilizacji rysi
11.04.2018
Zapytanie ofertowe nr 9/POIS/2017 na dostawę przyczepy samochodowej wywrotki w ramach projektu „Powrót rysia do północno-zachodniej Polski”.
11.04.2018
ZAPYTANIE OFERTOWE NA WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ZAGRÓD DLA RYSI
11.04.2018
Komunikat w sprawie zapytania ofertowego nr 16/POIS/2018 na sukcesywny zakup paliwa - oleju napędowego
08.02.2018
Komunikat nr 2 w sprawie zapytania ofertowego nr 16/POIS/2018 na sukcesywny zakup paliwa - oleju napędowego
02.02.2018
Zapytanie ofertowe zgodnie z zasadą konkurencyjności nr 16/POIS/2018 na sukcesywny zakup paliwa - oleju napędowego
31.01.2018
Zapytanie ofertowe na dostarczenie, podłączenie oraz rozruch mroźni z przedsionkiem chłodniczym do przetrzymywania pokarmu dla rysi w ramach projektu „Powrót rysia do północno-zachodniej Polski”
31.01.2018
Zapytanie ofertowe na dostawę przyczepy samochodowej lekkiej w ramach projektu „Powrót rysia do północno-zachodniej Polski”.
31.01.2018
Zapytanie ofertowe na dostawę przyczepy samochodowej wywrotki w ramach projektu „Powrót rysia do północno-zachodniej Polski”
31.01.2018
Zapytanie ofertowe na dostawę używanego samochodu terenowego typu pick-up
31.01.2018
Zapytanie ofertowe na dostawę używanego samochodu terenowego typu pick-up
31.01.2018
Zapytanie ofertowe na obsługę księgową projektu Powrót rysia do północno-zachodniej Polski
31.01.2018
Zapytanie ofertowe nr 11/POIS/2017 na dostarczanie żywych danieli i dzikich królików dla utrzymania rysi w zagrodach
31.01.2018
Zapytanie ofertowe zgodnie z zasadą konkurencyjności nr 10/POIS/2017 na wyznaczenie optymalnych obszarów do reintrodukcji rysi
31.01.2018
Zapytanie ofertowe zgodnie z zasadą konkurencyjności na wyznaczenie optymalnych obszarów do reintrodukcji rysi
31.01.2018
KOMUNIKAT W SPRAWIE ZAPYTANIA OFERTOWEGO NA WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ZAGRÓD DLA RYSI
31.01.2018
Zapytanie ofertowe zgodnie z zasadą konkurencyjności nr 12/POIS/2017 na budowę zagród dla rysi
31.01.2018
Zapytanie ofertowe zgodnie z zasadą konkurencyjności nr 13/POIS/2017 na budowę zagród dla rysi
31.01.2018
Zapytanie ofertowe zgodnie z zasadą konkurencyjności nr 14/POIS/2017 na budowę zagród dla rysi
31.01.2018
Zapytanie ofertowe nr 15/POIS/2017 na pełnienie funkcji Inspektora nadzoru inwestorskiego w ramach zadania inwestycyjnego budowa zagród dla rysi
15.01.2018
ZAPYTANIE OFERTOWE 37/LIFE/2017 NA DOSTARCZENIE 5000 L OLEJU NAPĘDOWEGO W RAMACH PROJEKTU LIFE13 NAT/PL/000010